Kasmer Mermer

Hakkımızda

about-us


Yıllar boyu blok mermer sektöründe tecrübe kazanmış Kasmer Mermer End. Tic. San. Şti. uzmanlaşmış kadrosuyla blok mermer üreten ve pazarlayan şirketler arasında kendisine önemli bir yer edinmiştir. Mermer ocaklarımızda piyasada en çok rağbet gören gri mermer başta olmak üzere farklı renk gruplarında mermer üretmekteyiz.Ürettiğimiz mermerlerin büyük bir kısmını dış piyasaya sunmaktayız, bunun yanısıra geniş bir yurtiçi müşteri portföyüne sahibiz.

Yıllık mermer üretim kapasitemiz 40.000 ton civarındadır. Ana mermer ocağımız Azdavay’da olup ocağımız 600 hektarlık bir alanda yer almaktadır. Durmaksızın devam eden yeni mermer ocakları araştırma ve keşif çalışmalarımızlada üretmiş olduğumuz mermerlerin dışında farklı mermerler üretmeyi hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Üretim kapasitemizi maksimum seviyede kullanarak sektörün en seçkin firmalarından biri olmayı misyonumuz olarak benimsedik. Temel prensibimiz doğal dokuya zarar vermeden, üretmiş olduğumuz mermer bloklarını müşteri memnuniyetine verimli ve etkin bir şekilde sunmak.

about-us
about-us

Vizyounumuz

Sektöründe başarısıyla, güvenirliliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınmak ve daima bu değerleri korumak…